Clematis Dufek
V letošním roce tj. 2017 zasíláme objednávky nejdříve koncem března. Možný osobní odběr po telefonické domluvě ! Zásilka sazenic Plaménků v množství 3 ks=60 Kč /ks. Dobírka = Poštovné 145 Kč + balné 50 Kč balík. Minimálně 3ks. Množstevní slevy viz. níže Ceník 2017
Clematis Dufek
Clematis Dufek
Plamének
Clematis
Jak
pěstovat
Koupit sazenice
Katalog sazenic
Skupiny
řezové skupiny
Na návštěvě
u pěstitele
TOP
sazenice
Nové
FOTOGALERIE
Nové
FOTO sazenic

Vážený zákazníku ,

Vítejte na www.clematis-dufek.cz. Nejsem žádný profesionální pěstitel. Clematis (Plamének) mám jako velikého koníčka a veškerý svůj čas trávím se svými Klematisy. Proto odezva na Vaši emailovou objednávku, není na rozdíl jiných e-shopů okamžitá, ale zajisté bude vyřízena.


Jak vybrat sazenice Klematisu (Plaménků)?Vyberte si z našeho Katalogu sazenic Clematisů.
Pro snadnější výběr jsme pro Vás připravili výběr rostlinek Clematisů, které Vám pro začátek doporučujeme.  Upozorňuji, že všechny druhy Clematisu,  uvedené v katalogu, nemusí být v daném kalendářním roce k dispozici.

- Pro jednoduché objednání je důležité sdělit pouze katalogové číslo, množství sazenic , dodací poštovní adresu a kontakt.
- V případě, že si nepřejete nahradit sazenici jiným druhem (podobným) při vyprodání, prosím nezapomeńte sdělit při objednávce.
- Objednávky vyřizuji podle pořadí. - Z časových důvodu neupřesnuji. - Po podání zásilky na poštu posílám e-mail.Objednávky přijímám kdykoliv v průběhu roku. Objednávka bude upřesněna, potvrzena e-mailem.

Včasným objednáním, máte jistotu, že Vaše sazenice nebude pro uvedenou sezónu vyprodána.Kde objednat sazenice Klematisu (Plaménků)?

- Telefonicky na tomto telefonním čísle: +420 605 56 37 75

- Emailem na této adrese:
klematis.dufek@seznam.cz

- Otevírací doba: Po-SO : 9:00 - 20:00

- Osobně na adrese: Josef Dufek, Třebízského 31 512 51 Lomnice nad PopelkouCeník 20172-leté sazenice Clematisu v kontejneru 9x9x9,5 - dobře prokořeněné - letos pokvetouzásilka sazenic Plaménků v množství nad 3 ks          = 60 Kč /ks
zásilka sazenic Plaménků v množství nad 20 ks         = 50 Kč /ks
zásilka sazenic Plaménků v množství nad  40 ks        = 40 Kč /ks
v případě že nebude rostlina v kontejneru 9x9x9,5 nahradím rostlinu v kontejneru 11x11 po 90Kč nebo ve 2litru po 120Kč
Dobírka = Poštovné 145 Kč + balné 50 Kč balík- Minimální množství v jedné objednávce = 3 ks. (Ke každé objednávce 1 ks jako dárek.) Nejsme plátci DPH
-  Největší balík  = 24 ks sazenic
- Osobní odběr   = možnost sjednat dohodou
- Větší množství =  individuální dohoda

Možné objednat také některé sazenice v kontejneru 11x11 za 90 Kč nebo ve 2 litr za 120 Kč.
Zda jsou na skladě upřesním při objednávce e-mailem.
Po podání zásilky na poštu posílám e-mail.
Clematis obrázek